Crucifix Necklace Charm in 14K Two-Tone Gold | Zales

Have a question about Crucifix Necklace Charm in 14K Two-Tone Gold?
Need help with this Crucifix Necklace Charm in 14K Two-Tone Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Two-Tone |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 14K |
| Rhodium | Yes |
| Charm Design | |
|---|---|
| Charm/Bead Type | Necklace Charm |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 36 mm |
| Height | 17 mm |