Zales x SOKO 6.5mm Miji Link Necklace in Brass with 24K Gold Plate - 17.6" | Zales

Have a question about Zales x SOKO 6.5mm Miji Link Necklace in Brass with 24K Gold Plate - 17.6"?
Need help with this Zales x SOKO 6.5mm Miji Link Necklace in Brass with 24K Gold Plate - 17.6"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Brass |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 24K Gold Plate |
| Metal Plating Type | Gold Plate |
| Plating Color | Yellow |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Fashion |
| Necklace Length | 17.6 in |
| Necklace Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Link |
| Chain Width | 6.5 |
| Chain Solidity | Solid |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 17.6 in |
| Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Link |