Vintage-Style Fleur-de-Lis Cross Necklace Charm in Hollow 14K Gold | Zales

Have a question about Vintage-Style Fleur-de-Lis Cross Necklace Charm in Hollow 14K Gold?
Need help with this Vintage-Style Fleur-de-Lis Cross Necklace Charm in Hollow 14K Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished, Textured |
| Gold Karat | 14K |
| Charm Design | |
|---|---|
| Charm/Bead Type | Necklace Charm |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 13.2 mm |
| Height | 21.1 mm |