Men's Bulova Jewelry Latin GRAMMY® Reversible Dog Tag Pendant in Two-Tone Stainless Steel - 28" | Zales

Have a question about Men's Bulova Jewelry Latin GRAMMY® Reversible Dog Tag Pendant in Two-Tone Stainless Steel - 28"?
Need help with this Men's Bulova Jewelry Latin GRAMMY® Reversible Dog Tag Pendant in Two-Tone Stainless Steel - 28"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Stainless Steel |
| Metal Color | Two-Tone |
| Metal Finish | Polished |
| Metal Plating Type | Ion-Plated |
| Plating Color | Rose |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Dog Tag |
| Necklace Length | 28 |
| Necklace Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Box |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 28 in |
| Width | 0.8 mm |
| Height | 2.2 mm |
| Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Box |