Heart Pendant and Earring Set in Tri-Color 10K Gold | Zales

Have a question about Heart Pendant and Earring Set in Tri-Color 10K Gold?
Need help with this Heart Pendant and Earring Set in Tri-Color 10K Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Setting Only | false |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Tri-Tone |
| Gold Karat | 10K |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Heart |
| Necklace Length | 18 in |
| Necklace Extender Length | null null |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Fashion Studs |
| Watch Design | |
|---|---|
| Model Number | GSE10452R0-18 |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 18 in |
| Clasp Type | Spring-Ring |
| Chain Type | Rope |