Floral Heart Necklace Charm with Cross Dangle in Solid 14K Tri-Tone Gold | Zales

Have a question about Floral Heart Necklace Charm with Cross Dangle in Solid 14K Tri-Tone Gold?
Need help with this Floral Heart Necklace Charm with Cross Dangle in Solid 14K Tri-Tone Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Tri-Tone |
| Metal Finish | Etched, Polished |
| Gold Karat | 14K |
| Rhodium | Yes |
| Charm Design | |
|---|---|
| Charm/Bead Type | Necklace Charm |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 17 mm |
| Height | 16 mm |