Doorknocker Drop Earrings in Hollow 10K Gold | Zales

Have a question about Doorknocker Drop Earrings in Hollow 10K Gold?
Need help with this Doorknocker Drop Earrings in Hollow 10K Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Drop |
| Earring Back Type | Friction |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 13 mm |
| Height | 20.00 mm |