Bar and Chain Drop Front/Back Earrings in Solid 10K Gold | Zales

Have a question about Bar and Chain Drop Front/Back Earrings in Solid 10K Gold?
Need help with this Bar and Chain Drop Front/Back Earrings in Solid 10K Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Drop |
| Earring Back Type | Friction |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 1.92 mm |
| Height | 100.00 mm |