2.1mm Diamond-Cut Mariner Chain Necklace in Solid 10K Gold - 20" | Zales

Have a question about 2.1mm Diamond-Cut Mariner Chain Necklace in Solid 10K Gold - 20"?
Need help with this 2.1mm Diamond-Cut Mariner Chain Necklace in Solid 10K Gold - 20"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Diamond-Cut |
| Gold Karat | 10K |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Chain |
| Necklace Length | 20 in |
| Necklace Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Mariner |
| Chain Width | 2.1 |
| Chain Solidity | Solid |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 20 in |
| Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Mariner |