21.4mm Oval Chain Link Hoop Earring in Hollow 14K Gold | Zales

Have a question about 21.4mm Oval Chain Link Hoop Earring in Hollow 14K Gold?
Need help with this 21.4mm Oval Chain Link Hoop Earring in Hollow 14K Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 14K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Hoop |
| Earring Back Type | Latchback |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 6 mm |
| Height | 21.4 mm |