“I Love You” Ornate Heart Necklace Charm in Solid 14K Tri-Tone Gold | Zales

Have a question about “I Love You” Ornate Heart Necklace Charm in Solid 14K Tri-Tone Gold?
Need help with this “I Love You” Ornate Heart Necklace Charm in Solid 14K Tri-Tone Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Tri-Tone |
| Metal Finish | Polished, Textured |
| Gold Karat | 14K |
| Rhodium | Yes |
| Charm Design | |
|---|---|
| Charm/Bead Type | Necklace Charm |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 19.3 mm |