Spiga Chain Linked Double Strand Necklace in Sterling Silver - 19.25” | Zales

Have a question about Spiga Chain Linked Double Strand Necklace in Sterling Silver - 19.25”?
Need help with this Spiga Chain Linked Double Strand Necklace in Sterling Silver - 19.25”?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Metal Finish | Polished |
| Rhodium | Yes |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Fashion |
| Necklace Length | 19.25 in |
| Necklace Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Spiga |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 19.25 in |
| Extender Length | 2.25 in |
| Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Spiga |