Rosary Necklace in 10K Tri-Tone Gold - 20" | Zales

Have a question about Rosary Necklace in 10K Tri-Tone Gold - 20"?
Need help with this Rosary Necklace in 10K Tri-Tone Gold - 20"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Tri-Tone |
| Metal Finish | Diamond-Cut, Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Rhodium | Yes |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Religious |
| Necklace Length | 20 |
| Necklace Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Link |
| Product Details | |
|---|---|
| Gauge | 025 Gauge |
| Length | 20 in |
| Width | 18.3 mm |
| Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Link |