Pink Enamel Heart Stud Earrings in Solid 14K Gold | Zales
Select Your Color: Pink

Have a question about Pink Enamel Heart Stud Earrings in Solid 14K Gold?
Need help with this Pink Enamel Heart Stud Earrings in Solid 14K Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Enamel, Polished |
| Gold Karat | 14K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Fashion Studs |
| Earring Back Type | Friction |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 5.5 mm |
| Height | 4.85 mm |