Diamond-Cut Twist 15.0mm Hoop Earrings in Hollow 14K Two-Tone Gold | Zales

Have a question about Diamond-Cut Twist 15.0mm Hoop Earrings in Hollow 14K Two-Tone Gold?
Need help with this Diamond-Cut Twist 15.0mm Hoop Earrings in Hollow 14K Two-Tone Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Two-Tone |
| Metal Finish | Diamond-Cut, Polished |
| Gold Karat | 14K |
| Rhodium | Yes |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Hoop |
| Earring Back Type | Latchback |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 2.6 mm |
| Height | 16.00 mm |