50.0mm Endless Hoop Earrings in Hollow 10K Gold | Zales
Select Your Metal: 10K Yellow Gold - Out of Stock

Have a question about 50.0mm Endless Hoop Earrings in Hollow 10K Gold?
Need help with this 50.0mm Endless Hoop Earrings in Hollow 10K Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Hoop |
| Earring Back Type | Wire |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 1.6 mm |
| Height | 1.60 mm |