10.0mm Black Agate Bead Necklace with Skull Beads in Stainless Steel - 24” | Zales

Have a question about 10.0mm Black Agate Bead Necklace with Skull Beads in Stainless Steel - 24”?
Need help with this 10.0mm Black Agate Bead Necklace with Skull Beads in Stainless Steel - 24”?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Agate |
| Stone Color | Black |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 10.0mm |
| Stone Class | Natural |
| Stone Setting | Bead |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Stainless Steel |
| Metal Color | White |
| Metal Finish | Polished |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Fashion |
| Necklace Length | 24 in |
| Necklace Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Beaded Strand |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 24 in |
| Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Beaded Strand |