©ZALES.COM
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Chain |
| Necklace Length | 24 in |
| Necklace Clasp Type | Box |
| Chain Type | Curb |
| Chain Width | 10 |
| Chain Solidity | Hollow |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 24 in |
| Width | 10 mm |
| Height | 10.00 mm |
| Clasp Type | Box |
| Chain Type | Curb |
©ZALES.COM